G Noktası Büyütme İstanbul

  Vajina, halk arasında sanılanın aksine dışarıda değil vücudun içerisindedir. Vücudun dışında yer alan genital bölge ise vulva olarak isimlendirilmektedir. Vulvanın üzerinde klitoris isimli özel bir yapı yer almaktadır. Klitoris, kadınlarda cinsel hazzın oluşmasını sağlayan, son derece önemli bir yapıdır. Ancak kadınlarda cinsel haz, yalnızca klitorisin dışarıdaki kısmının uyarılmasıyla oluşmaz. Çünkü bu organın çok büyük bir kısmı vücudun içerisinde yer almaktadır. G noktası büyütme İstanbul için bize ulaşın.

  Vücut içerisinden vajinal kanalın üst kısmına doğru inen bu organ, içeriden penis veya herhangi bir cisim ile uyarıldığında oldukça büyük bir hazza yol açabilmektedir. Hatta bu uyarılma hali devam ettiği takdirde kişi, halk arasında ‘’vajinal orgazm’’ olarak bilinen cinsel doyum noktasına ulaşabilmektedir.  Bu yazının devamında ‘’G noktası nerede?’’, ‘’G noktası nasıl bulunur?’’, ‘’G noktası büyütmenin faydaları nelerdir?’’ ve ‘’G noktası büyütme nasıl yapılır?’’ gibi merak edilen sorulara yanıt verebilirsiniz. İstanbul G noktası büyütme işlemi hakkında bilgi almak için bizi arayabilir; kapsamlı bir görüşme için Prof. Dr. Hüseyin Cengiz gibi uzman bir jinekologdan randevu alabilirsiniz.

  G Noktası Nedir? G Noktası Nerededir?

  Vajinanın birkaç santimetre içerisinde, vajina duvarının klitorisin gövdesi ile temas ettiği yerde G noktası isimli bir bölge bulunur. G noktası, penetrasyon (cinsel birleşme) sırasında, penis ile uyarıldığında bireyin orgazma (cinsel doyuma) ulaşmasını sağlayabilmektedir.

  G Noktası Büyütme Nedir?

  G noktası büyütme, G noktasının daha kolay uyarılması amacıyla yapılan ameliyatsız bir uygulamadır. G noktasının nerede bulunduğundan ve uyarıldığı takdirde vajinal orgazma sebep olabildiğinden bahsetmiştik. Ancak sinir hücreleri bakımından zengin olan bu bölgeyi uyarmak kolay olmayabilir. Bunun en büyük sebebi, bahsi geçen bölgenin küçük ve temas etmesi zor bir konumda olabilmesidir. G noktası büyütme işlemi sırasında, özel bir dolgu malzemesi ile bu bölge belirginleştirilir. Böylece G noktasının çok daha kolay bir şekilde uyarılabilmesi sağlanır.

  G Noktası Büyütme Neden Yapılır?

  G noktası büyütme, G noktasının belirgin bir yapı kazanması, kolay uyarılması ve böylece bireyin kolay bir şekilde orgazma ulaşabilmesi için yapılır. G noktası büyütme işlemi vajinal kuruluk gibi cinsel ilişkiyi zorlaştıran sorunların tedavisinde de kullanılabilmektedir.

  G Noktası Büyütme Kimlere Yapılır?

  G noktası büyütme işlemi 18 yaşını dolduran herkese yapılabilir. Reşit olmayan bireylere ise işlemi, daha sonra yaptırmaları önerilir.

  G Noktası Büyütme Ne Kadar Sürer?

  G noktası büyütme yaklaşık 10 dakika sürmektedir. G noktası büyütme gibi işlemler basit enjeksiyon uygulamalarıyla yapılırlar. Bu yüzden görece hızlı işlemlerdir.

  G Noktası Büyütmenin Avantajları Nelerdir?

  G noktası büyütmenin avantajları şunlardır:

  • G noktasının daha belirgin bir yapı kazanması, bireyin cinsel olarak uyarılmasını kolaylaştırır.
  • Cinsel uyarılmanın kolaylaşması ile vajinal orgazma daha çabuk ulaşılabilir.
  • G noktasının uyarılması, vajinal kuruluk olarak bilinen cinsel işlev bozukluğuna iyi gelebilir.
  • Cinsel isteksizlik gibi sorunlar ortadan kaldırılabilir.
  • Hızlı ve etkili bir işlemdir.

  G noktası büyütmenin faydaları ve avantajları bu şekilde sıralanabilir.

  G Noktası Büyütme Nerede Yapılır?

  G noktası büyütme işlemi son derece basit bir uygulamadır. İşlem için ideal koşullara sahip olan kliniklerde, muayenehanelerde ve hastanelerde G noktası büyütme işlemi yapılabilir.

  G Noktası Büyütme Ağrılı Mı?

  G noktası büyütme basit enjeksiyon işlemleriyle yapılır. Yani ağrılı bir uygulama değildir. İşlem sırasında, ağrı konusunda hassas olan veya enjeksiyon işlemlerinden korkan hastalar için, hedef bölgeye ağrı kesici krem uygulanabilir.

  G Noktası Büyütme Nasıl Yapılır?

  G noktası büyütme işlemi, hyalüronik asit isimli bir dolgu malzemesiyle yapılır. Hyalüronik asit insan vücudunda doğal olarak bulunan bir maddedir. Bu yüzden uygulandığı bölgedeki dokularla son derece iyi bir uyuma sahip olur. G noktası büyütme işlemi sırasında doktor, bu dolgu malzemesini hedef bölgeye enjekte eder. Enjeksiyonun tamamlanması ile birlikte G noktası büyütme işlemi dakikalar içerisinde son bulmuş olur.

  G Noktası Büyütme Sonrası İyileşme Süreci Nasıldır?

  G noktası büyütme sonrası hastalar, gündelik yaşamlarına dönebilirler. Bu süreçte cinsel ilişkiye veya benzer konulara yönelik herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. İşlemin yapıldığı gün bölgede bir miktar kanama meydana gelmesi normaldir. Bu kanama lekelenme tarzında olacaktır ve hemen hemen başladığı gün son bulacaktır.

  İstanbul G Noktası Büyütme Fiyatları 2023

  İstanbul G noktası büyütme fiyatları, uygulamanın nerede yapıldığına göre kişiden kişiye değişebilir. İstanbul G noktası büyütme fiyatları hakkında bilgi almak için bizi ulaşabilir; kapsamlı bir görüşme için Prof. Dr. Hüseyin Cengiz gibi uzman bir jinekologdan randevu alabilirsiniz.


  Doktora Sorun!
  Call Now Button