Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;

Kendisi ile 2021 yılında Rahim Perdesi ameliyatında tanışmıştım . İlgisi alakası ve engin tecrüberiyle birlikte bu süreci çok güzel atlatmıştık ve sonundaki temennim olan hamilelik haberini de ondan almaktı, çok şükür bu haberi de ondan aldım. Riskli bir hamilelik süreci geçirdim . Ancak o kadar ilgili ve o kadar dikkatliydi ki benim bir şey içn endişelenmeme hiç gerek kalmadı zaten kendisi herşeyi o kadar dikkatli takip edip müdahale etti ki süreci herhangi bir olumsuzluk yaşamadan bitirdik şimdi bebeğimle birlikte yazıyoruz bu satırları :) Ekip olarak o kadar güzel bir ekipler ki bırakın anne ile ile ilgilenmeyi aynı zamanda bebeğinizin sonraki süreçlerinde de ilgililer . Herzaman dediğim gibi iyiki yollarımız kesişmiş ve iyi ki sizin gibi bir doktor var hayatımda . Herşey için çok teşekkür ederim :)

Se***

Huseyin hocam ile tanışalı iki yıl kadar oldu. Yaptigim araştırmalar sonucu kendisiyle tanıştım. Gebelik öncesi ve gebelik sürecinde göstermiş olduğu ilgi, alaka; süreçteki titiz ve özenli takip ve destegi sonucu cok şükür ikinci gebeligimi rahat bir şekilde tamamladım. Bu süreçte moral ve motivasyon açısından verdiği destek , rahat ve güven verici tutumu sayesinde sıkıntı yaşamadım. Kendisine çok teşekkür ederim

Ni***

Bir türlü aradığım gibi bir kadın hastalıkları uzmanına ulaşamadığım günlerde dahiliye doktorumun yönlendirmesiyle tanıştım doktor beyle. İyi ki tanışmışız. Adet düzensizliğim sebebiyle rutin kontrol, muayenelerim ve gebelik planlaması için başladım kendisiyle görüşmeye. Engin bilgi ve tecrübesi, net duruşu, olumlu iletişimiyle insana sonsuz güven verip doğru yerde olduğunu hissettiriyor Hüseyin Bey. On gün önce geçirmek zorunda olduğum operasyonda gözüm kapalı sırtımı yasladığım bir dağ gibiydi. Operasyon sonrasında da ilgisini eksik etmedi. Hastasına sahip çıkar, yeri geldiğinde bir abi gibi desteğini hissettirir. Çok kıymetlidir değerli doktorumuz iyi ki var.

F*****

Rahim duvarı kalınlaşmam vardı ve polip teşhisi konulmuştu. Birkaç doktor gezdim bir türlü operasyon için güvenemedim. İnternette araştırmalarım ve hakkında yapılan yorumlar sayesinde Hüseyin Bey’e ulaştım. Histeroskopi yöntemi ile polip temizlendi. Operasyon öncesi ve sonrası ilgi ve alakasını her zaman hissettik. Hüseyin Bey ve ekibi güler yüzlü ve çok ilgililer her konuda yardımcı ve destek oldular. Başarılarının devamını diliyorum, her şey için çok teşekkür ederim.

E****

Histeroskopi olmam gerekiyordu. Bir çok doktor sonrası Hüseyin hocamı tavsiye ettiler. İyi ki gitmişim kendisine. Histeroskopi ameliyatım çok başarılı geçti. Hocam da çok ilgileniyor sağ olsun.

Um***a

Gebeliğimde uzun araştırmalar sonucu Hüseyin hocamla tanıştık. Kendisini Güler yüzü enerjisi samimiyetiyle doktordan çok bir abi gibi gördüm. Hastane evime cok uzak olmasina rağmen gebeliğim boyunca keyifle gittim. Gebelik dışında da Alanında gerçekten çok bilgili, kafamda bir tane bile soru işareti kalmadan hiç endişe korku hissetmeden çok güzel bir gebelik geçirdim. Hüseyin hocam sayesinde stressiz harika bir doğum gerceklestirdim. Her türlü soruya çok açıklayıcı bir şekilde cevap alabileceğiniz ender doktorlardan. İyi ki yollarımız Hüseyin hocamla kesişti gebelikte olsun kadınsal hastaliklarda olsun şiddetle tavsiye ederim iyi ki varsin hocam.

Ha**a

Rahim ağzı kanseri için gittim ameliyat ile alındı hüseyin beyin enerjisi ve güvenirliliği sayesinde icim hep rahat 1 kere yanına gitmeniz yeterli muadili yok gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz

S****

Hüseyin hocamla yaklaşık bir yıl önce tanıştım gebelik sürecim boyunca bütün takiplerimi en ince ayrıntısına kadar çok detaylı bir şekilde yaptı bebeğimi sağlıkla kucağıma aldım çok detaycı ilgili özenli bir doktor iyiki karsima çıkmış bir doktordan öte bir abi bir baba gibi güler yüzlü sempatik sıcak kanlı bir doktor herşey için kendisine çok teşekkür ediyorum

İ****n

Hüseyin Hocam ile bir ay önce tanıştık. Kendisi muayene sonucunda dev boyutta miyomlarim olduğunu söyledi. Hiç düşünmeden ameliyat olmaya karar verdim. Kendisinin bilgisi, ilgisi ve nezaketi bana inanılmaz bir güven verdi. Ameliyat öncesi ve sonrasında da güler yüzü, dostane tutumu bana fazlasıyla moral verdi. Zor bir ameliyat geçirmeme rağmen ameliyat sonrası çok hızlı bir şekilde toparlandim. Kendisine emekleri için ne kadar teşekkür etsem azdır. Kadın Doğum da güvenle tercih edeceğiniz bir hekim Hüseyin Cengiz.

As****

Gebelik sürecimin başından doğum sonrasına kadar kendisinden destek aldığımız için şanslı hissediyorum. Hasta empatisi kurarak bizi ve sürecimizi her zaman anlamıştır. Her zaman açıklayıcı, ilgili, enerjik ve güler yüzlü yaklaşımıyla bana ve eşime güven sağlamıştır. Tecrübeleriyle ve pozitif yaklaşımlarıyla kendimi güvende hissettiğim çok rahat bir doğum süreci geçirdim. Tüm emekleri için çok teşekkür ediyorum.

N****ç

Doktorluk hayatta en saygı duyduğum kutsal meslektir. Hasta ile iletişim de bir o kadar önemlidir. Gebelik öncesi tanıştık Hüseyin hocayla. Motivasyonu, doğru yönlendirmesi, bilgi birikimi ve tecrübesiyle çok rahat bir gebelik süreci geçirmemi sağladı. Normal doğum istiyordum. Kararımın arkasında durarak tüm desteği ve motivasyonuyla sayesinde normal doğum gerçekleştirdim. Kendisine minnettarım. Hayatım boyunca artık Hüseyin hocadan başkasına gitmem iyi ki varsınız

De**a

Hüseyin hocama ilk gidişimiz bir düşük, bir histeroskopi ve bir de çikolata kisti tanısı sonrasıydı. Planladığımız tedavi sırasında kistim ağrı yapmaya başlayınca yeni seçeneklerimizi tüm detayıyla bize anlattı ve 4 gün önce beni hayattan bezdiren kistime laparoskopik bir operasyonla veda ettim. Detaycılığı, bilgisi, ilgisi, her an ulaşılabilir olmasıyla iyi ki tanışmışız dediğimiz canım doktorumuz. Gebelik haberimi kendisinden duyacağımız günlerin de yakın olduğuna inanıyoruz ve kendisine her şey için çok teşekkür ediyoruz.

Ec******

Başka bir hastanede yaşadığım acı bir tecrübeden sonra araştırmalarım sonucunda Hüseyin hocama ulaştım yaşadığım bir düşükten sonra rahimde perde olması sebebi ile histeroskopiye karar verdik başarılı geçen operasyondan sonra şu an gebelik için tedavi sürecindeyiz kendisi tecrübesi ile ilgi ve alakası ile o kadar rahatlatıyor ki sizi hiç şüphe etmeden tedavinizin emin ellerde olduğunu hissediyorsunuz iyi ki karşılaştım dediğim yegane doktor kendisi

Öz***a

İlk gebeliğim ve gebelikte görüştüğüm ilk ve tek doktorum, bu konuda çok şanslıyım ki ilk görüşmem de benim için doğru doktoru bulabildim. Güleryüzü, her şeyi detaylı bir şekilde anlatıp içimi rahatlatıp ve her sorduğum soruyu cevaplayıp ilgili olduğunuz için çoook teşekkür ederim canım hocam. Gebelik ve doğum sürecinde hem psikolojik hemde fiziksel beni o kadar doğru yönlendirdiniz ki hep birlikte bu doğumu en güzel şekilde tamamlayıp bebişime kavuşabildim, iyi ki varsınız iyi ki sizi tanımışız :)

İ****u

Yaklaşık 2 sene önce kist problemim nedeniyle uzun arastirmalar sonucunda kendisinden randevu aldım. Tedavimde ve gebelik planlama surecinde birlikte ilerliyoruz. Her seyi ayrintili bir sekilde degerlendiriyor. Aklinizda hicbir suphe kalmiyor. Gözünüz kapali guveniyorsunuz. Zaten akademik basarisida ortada Aklimizda hicbir soru kalmiyor çoğunu sormadan zaten cevapliyor. Ailemizden biri gibi sabirla titizlikle ve güleryüzle her zaman yanimizda oldu. Inşallah güzel haberleride birlikte alacağız. Umarim ülkede Hüseyin Bey gibi insani yönü yüksek basarili doktorlarin sayisi artar

Me****

Kızımın ilk kalp atışını Hüseyin bey de duyduk, hamileliğim en başından sonuna kadar her zaman kendimi güvende hissettim, bizi kızımıza sağlıkla kavusturdugu için çok teşekkür ederim

De***n

Başka bir hastanede dış gebelik teşhisim konulmuş ve bir doz iğne tedavisi başarısız olmuştu. Devamındaki tedaviyi ve gerekirse ameliyatı içim rahat güvenebileceğim bir hekimin yapması için eşimle yoğun bir araştırma yaptıktan sonra Hüseyin hocayı bulduk. Benim için çok tedirgin edici ve belirsiz olan bir süreçti. Hocam ilk randevumuzda verdiği bilgiler ve ilgisiyle zihnimin daha net olmasını sağladı. İkinci doz iğne de başarısız olunca ameliyat oldum. Kendisi tüm süreç boyunca ilgiyle takibimi yaptı, özellikle bir sorun olduğunda hocama telefonla hemen ulaşabilmek çok güvende hissettiriyor kendisi müsait olduğunda hemen dönüş yaptı mesajlarımın hepsine cevap verdi. Mesleğini severek yaptığı belli oluyor. Hocama çok teşekkür ediyorum.

E****ç

9 aylık gebeliğim süresince ilgisini eksik etmeyen, dikkatli, titiz çalışan, oldukça tecrübeli bir doktor kendisi. Aklımıza takılan ne varsa engin bilgisiyle bizi aydınlatıp yol gösterdi. Her şey için çok teşekkür ederiz Hüseyin Hocam.

E****d

Enfeksiyon sebebiyle 3 doktor gezip sonuç alamamıştım. Keşke en başta Hüseyin Bey’e gitseydim. ilgisi, şikayetleri dinlemesi, muayene boyunca cana yakın ve rahatlatan tavrı her şeyiyle harika bir muayeneydi. Tedavi sürecini tane tane anlattı, bu süreçte de kendisiyle iletişime geçmek için samimi tavrını sürdürerek kartını da verdi. Zaten randevularının doluluğundan belli. Aklımda hiçbir soru işareti kalmadan ayrıldım muayeneden.

Ha***r

Ailemizin biricik doktoru! Hüseyin hocamın bilgisiyle, ilgisiyle, enerjisi ve yol göstericiliğiyle harika bir gebelik süreci geçirdim ve bebeğimizi sağlıkla kucakladık. Hüseyin hocamın her daim verdiği destek ile tüm gebelik sürecim boyunca kendimi her zaman güvende hissettim. Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız hocam ! Ar**n ailesi sizi çok seviyor :)

Ay***n

Hüseyin hocamla boş gebelik tanısı ile tanıştık. Psikolojik olarak çok zor zamanlarımdı ama sayesinde öyle rahat atlattıkki yeniden bebek düşünmek bile çok kolay oldu. Verdiği güven hissini hiç bir doktorda bulamadık ailemizden biri gibi abi gibi oldu. Normalde evimize çok uzak mesafede fakat hiç gözümüzde değil başka doktora gitmeyi düşünmedik bile. Hüseyin hoca ne derse onu yaptık ve asla aklımızda soru işareti kalmadı. İnşallah yeni bebek sürecimizde de kendisiyle yol alacağız. İyiki sizi tanımışız

T****a

Merhabalar,
Gebelik planlaması yaparken çektirdiğim HSG filmi ve MR sonrası konan bicournate uterus teşhisi ile Hüseyin Bey’in kapısını çaldık. Daha önce gittiğim doktorlara göre düşük yapma riskim yüksek, canlı doğum yapma ihtimalim düşüktü. Üstelik uterus anomalisinin operasyonla düzeltilemeyeceğini söylemişlerdi.
Hüseyin Bey HSG filmime bakarak konan teşhiste bir yanılgı olduğunu düşündü ve hemen 3 boyutlu ultrason çekti. Hafif Y şeklinde uterus ve kısmi fundal indentasyon teşhisi ile tanısal histeroskopi yaptı. Tecrübesi onu yanıltmamıştı. Operasyonum çok rahat ve başarılı geçti. Yani diğer doktorların söylediği gibi bir rahim anomalim yoktu. Doğru teşhis ve tedavi yöntemi ile hayallerimize tekrardan çiçek açtırdığı için kendisine ve ekibine teşekkürlerimizi sunuyoruz. İyi ki varsınız.

G*****

Hamilelik öncesi kontrolde polip olduğunu tespit etmesi ile başlayan sürecimiz histeroskopi operasyonu ile devam etmiş olup, akabinde olumlu tedavi sonucu 2 ay içinde spontan hamileliğim ile sonuçlandı ve 10 gün önce oğlumuzu sağlıkla kucağımıza aldık. 1 seneyi aşan zaman diliminde profesyonelliği, iletişimi ve herdaim ulaşılabilirliği ile muhteşem bir doktor olan Hüseyin Hocamız ayrıca dostluğu ağbiliği ile her daim yanımızdaydı.. Kendisine minnetle teşekkür ederiz, iyi ki yollarımız kesişmiş..

Ö*****

Ben kendisine maalesef çok sevimli bir konuda gitmedim. Başka bir merkezde tüp bebek sürecim var, nasip olursa gebeliğimde tüplerimde biriken sıvının rahme akıp gebeliği riske atmaması için tüplerim ile rahim bağlantımın kesilmesi gerekiyordu. Hocama daha önce bir arkadaşım gitmişti ve kardeşimin eşi gebelik için gitmeye devam ediyor. Tüm referanslardan bağımsız gözününüz içine bakarak konuşması ile kendinizi güvende hissetmeniz başlıyor. Hekimler çok kıymetli hele ki vakitleri lakin Hüseyin Hocam sanki tek hastası sizmişsiniz gibi içten yaklaşıyor. Ameliyat günü sözleştiğimiz saatin 20 dk öncesi yanımdaydı. Operasyon olalı 2 gün oldu kendimi çok iyi hissediyorum. İyi ki ülkemizde böyle çok yönlü doktorlarımız var. İstanbul dışındayım ama bebeğimi inşallah Hüseyin hoca ile kucağıma almak nasip olur. Sevgi ve saygılar

S*****

Endometrial Polip şikayetimiz ile gittik operasyon öncesi ve sonrası ilgili ve güven verici davranıldı, ayrıca komplikasyonsuz ve son derece başarılı bir operasyon ile sağlığıma kavuştum, etkin bir biçimde takiplerimiz devam ediyor.

D****

Gebelik sürecim boyunca Hüseyin hocanın hastasıydım. Sayesinde çok kolay ve sağlıklı bir doğum yaptım kendisi de böyle olacağını söylemişti bana zaten Herşey için teşekkür ederiz hocam

N*****

Dünyanın en tatlı, en iyi doktoru. Gebelik sürecimizde bize hem doktor hem arkadaş oldu ve bebeğimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza aldık. Kendinizi ona emanet edin o sizin yerinize her şeyin en iyisini düşünür zaten :)

F****g

Hüseyin hocam ile hamileliğimin 32. Haftasında yollarımız kesişti. Buna rağmen ilgisi, bilgilendirmesi gerektiğinde sakinleştirmesi ile çok güzel bir doğum gerçekleştirdik. Yaşadığım süreçte keşke hamileliğimin en başında Hüseyin hocam ile karşılaşsaydim dedim. Gerek doğuma doğru gerek doğumda ve sonrasında ilgisi ile emin ellerde olduğunuzu hissettiriyor.

G*****

Uzun zamandır endişelerimden dolayı ertelediğim Laparoskopik Myomektomi ameliyatımı 29.11.2021 tarihinde başarı ile gerçekleştiren sevgili doktorumdur kendisi. İlk karşılaşmamızdan beri ilgisine, bilgisine, insana güven veren gülen gözlerine, beni anlamasına ve aklımda soru işareti bırakmamasına, taburcu olduktan sonra bile evden takibine sonsuz teşekkürler. Bu kadar başarılı, işini severek yapan, hastaya her türlü güveni vererek şifa ile taburcu eden doktorum iyi ki varsınız ve iyi ki sizi bulmuşum. Hep var olun Sevgiler

Ay*****

Öncelikle Hüseyin hocama tüm emeği ve desteği için çok teşekkür ederim. Kendisine tavsiyeler üzerine gittim. Mütevazi ve bilimsel bilginin ışıgında yaptığı konuşmasıyla önce beni doğru olan adımlara yönlendirdi sonra da başarılı bir histereskopi operasyonu gerçekleştirdi. Operasyon sonrasında bol bol desteğini esirgemedi. İnşallah Allah kısmet ederse o mucize haberi ilk kendisine ileteceğim.

M***y

Hamileligimin başından sonuna kadar aynı ilgi, alaka ve desteği gösteren mükemmel doktordur Hüseyin hocam. Verdiği cesaret ve destek sayesinde harika bir normal doğumla kızımızı kucağımıza aldık. Hersey için çok teşekkür ederiz hocam..

F*****

Hüseyin hocamla hamilelik döneminde arkadaşımın yönlendirmesi ile tanışma fırsatı buldum 9 ay boyunca verdiği desteklerden dolayı kendisine teşekkür ediyorum bebek içinde anne içinde en güzel şekilde yönlendirme yapıp bebeğin sağlıkla dünyaya gelmesi için elinden geleni yapan bir doktor Herşey için tekrar teşekkürler meslek aşkınız hiç bitmesin…

E****ş

Prof Dr Hüseyin Cengiz hocamı iyi ki tanıma fırsatım olmuş. Bir yıldır geçmeyen adet sonrası ara kanamalarım vardı. Hüseyin hocam istmosel teşhisi koydu ve ameliyat oldum, aynı gün taburcu oldum size ne kadar dua etsem azdır. Her şeyi okadar ayrıntılı, anlaşılır anlatıyor ki, gerçekten mükemmel bir doktor iyi ki varsınız hocam‍

M******

Hüseyin beyle hamileliğimden önce bir çok doktora gittikten sonra tanıştık. Tedavi sürecimde ve hamileliğim boyunca bize bir doktordan çok ailemizden biriymiş gibi davrandı. Her zaman her konuda bizi bıkmadan bilgilendirip en ince detayına kadar her şeyi anlattı ve her konuda yardımcı oldu. Hüseyin beyin desteği ,bilgisi ve yönlendirmeleriyle çocuğumuzu sağlıkla kucağımıza aldık. Bugüne kadar olan bütün desteği ve samimiyeti için kendisine minnettarız. Her şey için teşekkür ederiz.

D****a

43 yaşında gebelik sevincini yaşadım, daha önce bir bebek kaybımız olduğundan, bilgisine ve tecrübesine çok güvendiğimiz icin Hüseyin Hocam gebelik takibimi yaptı. Ileri yaş, tiroid rahatsızlığı ve gebelik şekerim gibi problemler nedeniyle kızımda son haftalarda gelisim geriliği gözlemlemesine rağmen Hocamız sorunsuz bir şekilde kızımıza kavuşturdu bizi. 2400 gr minnos bir bebeğimiz oldu ve çok şükür ki hiçbir sorun yaşamadan taburcu olduk. Bilgi ve tecrübesi yanı sıra güven telkin eden yaklaşımı, sıcak ilgisi ve tüm yardımları için kendisine minnettarız. Sizi tanıdığımız için çok mutluyuz Hocam. Bundan sonra da hep sizin güven verici takibinizde olacağım.. Sizin gibi iyi yürekli ve işinin ehli doktorların Allah yar ve yardımcısı olsun..

Mükemmel bir doktor. Yeri geldi bir abi gibi oldu bize. Zor zamanlarımızda deneyimiyle bizlere yol göstericiliği ile üstesinden geldik . Kızımızı sağ Salim kucağımıza almamızı nasip etti. Her seyden öte samimiliği içtenliği güven vermesi kendinden emin tarzı ile gerçekten mükemmel bir doktor. Her sey için teşekkür ederiz.

Gü****n

Rahim ve yumurtalıkları aldırmak için doktor arayışındayken hocamızı bulduk. Endişeleri gidermesi güven vermesi ve her daim ulaşılabilir olması ve önerileriiyle yaptırdığım kapalı ameliyat ile birlikte kendisiyle çok güzel bir süreç geçirdik. İyi ki tanışmışız.

Md****

Hamileliğimin son ayında yollarımız kesişti Hüseyin Hocam ile.. keşke başından beri takip edebilseydi. Araştırmalarım sonucunda Hüseyin Hocamı buldum. Kendisi son derece bilgili, tecrübeli ve alanında uzman. Kafamdaki sorulara çok net bir şekilde cevap verip doğum konusundaki kafa karışıklığımı gidermişti. Bu yüzden içim hep rahattı. Emin ellere kendimi teslim ettiğimi hissediyordum. Doğum sonrası iyileşme sürecim de hızlı oldu. Taburcu olduktan sonra bile ilgisini eksik etmedi. Doğum öncesi ve sonrası telefondan kendisiyle sürekli iletişim halindeydik bu da içimin hep rahat etmesini sağladı. Bu güzel tecrübe için kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim :)

Ga****n

Hüseyin Hocam ile bir düşük sonrası, zor kalınan bir gebelikten sonra tanıştım. 9 ay boyunca cok güzel bir süreç geçirdik. Arada cıkan başka sağlık sorunlarım ile ilgili yaptığı yönlendirmeler ve takip sayesinde de, gebeliğim çok güzel geçti. Normal doğum isteğime saygı duyup, kontrolleri sayesinde yapabileceğimi söyledi. Suyumun erken gelmesi ve 12 saat suni sancı sonrası sezeryanda karar verdik. Sağlıkla bebeğimize kavuştuk. Hocamın ilk aşılı hastası bendim; lakin doğum anında covid pozitif olduğumu öğrendik. Hocam beni hiç yalnız bırakmayarak, yüksek moralle taburcu etti. Canım hocam, iyi ki varsınız, iyi ki siteyi açıp “ kimden randevu alsam acaba “ dediğimde sizi seçip, sizden randevu almışım :) Seviyorum sizi.

Gö***ı

Eşimin 9 aylık hamileliği sürecinde her kontrole gittiğimizde kendisinden çok memnun olarak ayrıldık gerek ilgi ve alakası gerekse rahatlatıcı telkinleri ile çok güzel bir 9 ay geçirdik İyi ki kendisiyle yolumuz kesişmiş dedik.

Ay***ç

Hamileliğimin başından beri yaşadığım sıkıntılarda hep yanımızda olan beni rahatlatan sürekli hal hatır soran doktorum hamileliğimin sonunda da yaşadığım tansiyon yüksekliğinden 35.haftada doğum gerçekleşti. Benimle ilgilendiği kadar bebeğimin durumuyla da ilgilenip bana bilgi vermesiyle ailecek sevgimizi saygımızı kazandı. Gerçekten işini severek yapan
ayrıca bebekleri ne kadar sevdiği parlayan gözlerinden belli olan mükemmel bir doktor iyi ki yollarımız kesişti…

Me****ç

Uzun zamandır devam eden şikayetlerim sonucu, uzun araştırmalarım neticesinde işinde olan başarılarından dolayı, olumlu hasta yorumlarını dikkate alarak, başka bir şehirden gelerek tercih ettim, istmosel teşhisi kondu, muayene ve ilaçlı MR sonucuna göre operasyon şekline karar verildi, histeroskopik cerrahi ile operasyonum yapıldı ,iyi ki o güzel yorumlar yapılmış ve doktorumuzla yolumuz kesişmiş, 9 gün önce operasyonum yapıldı, gayet başarılı geçti, her an ulaşılabilir olması da ,başka şehirden gelmiş olmamdan kaynaklanacak dezavantajı kaldırmış oldu,doktorumuzu bulduk herkese tavsiye ediyorum.Sağlıkla kalalım

D***d

Hamileliğimin 22.haftasında çeşitli sebeplerden dolayı gebelik takibimi yapan doktorumu değiştirmek istedim. Araştırmalarım sonucunda Hüseyin Hocamı buldum -iyi ki bulmuşum- ve kendisinden ilk randevumu aldım. Zaten Hüseyin Hoca sizi muayene edince diğer doktorlarla aradaki farkı hemen anlayacaksınız. Son derece bilgili ve alanında uzman. Genç yaşta bir profesör, dinamik, güler yüzlü… Bugüne kadar gittiğim kadın doğum doktorlarından çok farklı.
Hüseyin Hocam, telefonunu aktif kullanır. Her zaman sorduğum sorulara geri dönüş sağlamış, cevap vermiştir. Yani bilirsiniz ki Hüseyin Hoca, her zaman sizinle. Doğumdan önce de acil bir durumda ne yapacağımızı konuşurduk. Hocam, her aşamayı anlatır biz burdayız zaten, derdi. Bu yüzden içim hep rahattı. Hüseyin Hocam sayesinde muhteşem bir doğum yaptım. Doğum sonrası iyileşme sürecim de güzel ilerledi. Taburcu olduktan sonra Hüseyin Hocam: “İyi misin, nasılsın?” diye sorarak ilgisini eksik etmedi. İlk defa bir doktordan böyle bir ilgi gördüm. Benim için Hüseyin Hoca “Bilgi, tecrübe ve güven” demektir. Herkesin Hüseyin Hocam gibi güvenebileceği bir doktoru olmalı. Onu tanıdığımız için çok mutluyuz…

Si****

Huseyin Hoca ile hamileligimin 8. ayinda tanıştım. Doğum cok yaklaşmış olmasina ragmen geri cevirmedi ve takibimi yapti. Çok ilgili ve tüm kontrollerinizi detayli takip ediyor. Doğum sırasında da güven ve cesaret vererek rahat bir dogum yapmanizi sağlıyor. Emekleri için kendisine teşekkür ederim.

Eb****

Kendisiyle doğum yapacağım gün tanışmış olmak en büyük şansım diye düşünüyorum. çok ilgili çok yetenekli ve en kıymetlisi de bebeklerle arasının çok iyi olması kızımla da benimle de öncesinde ve sonrasında çok ilgilendi üstelik takip ettiği hastası bile değildim aniden gelişen sebepler kendisiyle tanışmamıza sebep oldu çokta güzel oldu

P*****a

Dünyanın en tatlı doktoru olabilir Kendisi, onu yoğun araştırmalarım sonucu buldum. AMH değerimin düşük olması sebebiyle bir çok doktor tarafından aşılama ya da tüp bebek tedavisine yönlendirildim. Ayrıca rahmimde polip olduğundan da bihaberdim. Kendisiyle olan ilk muayenemde bir polipim olduğunu öğrendim, öncelikle bu polipten kurtulmamız gerektiği sonrasında da endişelenmeden normal yollarla devam etmemiz gerektiğini konuştuk. Histeroskopi için gün belirledik ve operasyonumu gerçekleştirdik. Bu kadar kibar, sabırlı ve ilgili bir doktor bulduğum, kendisini tanıdığım için çok şanslı hissediyorum. Güler yüzü ve pozitifliği ile rahatlatan, üstüne bir de tecrübe ve donanım eklenince güvende hissettiren harika bir doktor. İyi ki buldum, iyi ki kendime bunu yaptım. Değerli Hoca’ma çok teşekkür ediyor, herkese tavsiye ediyorum

Y****

Hüseyin hocama hamilelik öncesi gebelik istediğimi belirterek kontrol amaçlı ve gebeliğim süresince iyi bir doktorla bu yolda yürümek istediğim için tanışma amaçlı gittim. Odasına girer girmez enerjisi bizi mutlu etti bile. Detaylı her şeyi kontrol edip bir kaç ilaç yönlendirmesiyle kontrolümden 1,5 ay sonra hamile kaldım. Bu süreçte deneyimi ve bilgi birikimini doktorluğuyla öyle güzel harmanlamışki, bize hem öncülük yaptı hem de abilik. Küçük de olsa riskli bir gebelik yaşadığımdan önceki deneyimleriyle bizi hep yönlendirdi. Son dakika Sezeryan ameliyatına zorunlu geçmiş olsam bile motivasyonu ve güleryüzüyle o kısa sürede beni öyle adapte ettiki korktuğum sezeryana gülerek girdim ve çıktım. 9 aylık bu süreç bazen zor gibi görünse de destek deneyim ve bilgi yolunuzu aydınlattığında her şey daha kolay oluyor. En ufak bir sorunda bile telefonun diğer ucunda doktorunuzun olduğunu bilmek, sizi en çok rahatlatan durum bu yolculukta. Kısacası iyi ki tanışmışız yollarımız iyiki kesişmiş dediğimiz doktorlarımızdan kendisi ve hiç düşünmeden tavsiye edebileceğimiz serüveninize ortak arkadaşınız diyebiliriz. Her şey için, emekleri için minnettarız.
İyi ki Hüseyin Hocam..

Se***m

Hüseyin Bey’e gidiş amacım rahimimde 6 cm miyom tespit edilmesiydi. Bir kaç doktor dolaştıktan sonra iyi ki kendisini seçtim. Hem muayene sırasında hem ameliyat günü ve sonrasında da çok ilgiliydi. Başarılı bir ameliyat geçirdim. Bugün ameliyat ile ilgili son kontrolüme gittim ve her şey yolundaydı. Çok teşekkür ederim.

Es***l

Dr Hüseyin Cengiz bey’e yoğun kanama ve uzun süren adet şikayeti ile gittim kendisini Yaptığım araştırmayla tesadüfen buldum. Benim adenomyozis miyom vardı
Miyomlar ve rahim alınması ameliyatı oldum.
Sağlıklı güzel günler beni bekliyor sayenizde hayattayım hayatım değişecek ve yaşam kalitem
bir ömür borçluyum sana hep dua edeceğim doktorum
Burdan herkese şunu söyleyeceğim Hüseyin bey o kadar tatlı güler yüzlü sakin ve içten sıcak kanlı çok iyi biri sabırla sizi dinliyor tüm sorularınıza net cevap vericek benim öyle oldu çok çekingenim ama yanında konuştukça rahatladım kafanızdaki tüm ‘?’ asla kalmıyor tümünü netleştiriyor bi psikolog gibi @prof.dr.huseyincengiz bey mükemmel bir insan harika bir Doktor işinin her dalına kesinlikle güvenin tümüne Kadın Hastalıklarının
Allah benim karşıma bir mucize olarak çıkarttı çooook şanslıyım
seni çok seviyorum canım doktorum

Pı****

Gebe olduğuma emin olduktan sonra bu sürecin bizim için çok önemli olduğunun farkına vararak günlerce destek alacağım doktor konusunda araştırma yaptım. Yaptığım araştırmalar beni Hüseyin Hocama götürdü. Doktorluk alanında bilgi ve deneyimine son derece güvendiğim doktorumuza aynı zamanda aklıma takılan her soruda ulaşabiliyor olmam bu süreçte çok kıymetli. Yolu yarıladığımız şu günlerde umarım yolculuğumuz bu şekilde devam eder. Her şey için teşekkür ederim.

Gi***r

Kontrol için gittiğim muayenede dikkati ve engin tecrübesi ile geçmiste koyulan yanlış teşhisi tespit etti ve olasi bir kaybimi önledi. Tanidiğim ve yollarimin keşistiği için kendimi çok şansli hissediyorum kesinlikle. Geçirdiğim operasyon sonrasi ilgi ve alakasi için ayrica teşekkür ederim. Umarim çok daha güzel beklenen haberleri ondan alicam ihsallah . Tekrardan cok teşekkur ederim kendisine.

Ss***n

Yorumunuzu Gönderin!


    Doktora Sorun!
    Call Now Button